ЗЛІПКИ РУК ЗНАМЕНИТИХ ЛЮДЕЙ УКРАЇНИ

МУЗЕЙ 3D-ЗЛІПКІВ РУК ЗНАМЕНИТИХ ЛЮДЕЙ УКРАЇНИ

Збирати зліпки рук знаменитостей Олександру Крамаренко запропонував сам іменинник в грудні 2011 року, в момент зняття форми з його руки, щоб надалі віддати 3D-зліпок руки Володимиру Безсонову в подарок.

На початку 2012 року, абсолютно випадково, майстру випала нагода розпочати співпрацювати з Фондом підтримки молодіжного та олімпійського плавання (Фонд Дениса Силантьєва). «Мене познайомили з багатьма артистами та спортсменами, які підтримували дружні стосунки з Фондом і особисто з Денисом Силантьєвим.

Після концертів, вистав, перед зйомками, в офісі Фонду і просто в кафе ми добре спілкувалися зі знаменитостями, і знаменитості з радістю погоджувалися на зняття форми для майбутніх зліпків. Роблячи відразу зліпки обох рук, один зліпок руки з підписом я залишав у свою колекцію, а інший з гравіюванням віддавав знаменитості »- каже майстер з зліпкам.

У свою колекцію Олександр залишає незалежно ліву чи праву руку – зліпок, так як вважає, що головне право вибору має людина, що дарує свій зліпок в колекцію.

Після того як Олександр знімає форми рук у знаменитості для подальшої виливки і обробки, він на згадку про цю подію бере автограф на підставку під зліпок в свою колекцію і фотографується зі знаменитістю, обмінюючись телефонами.

Поповнюється колекція і 3D-зліпками рук нових знаменитостей.

«Пам’ятаю, як ми з Василем Вірастюком домовилися підписати гравіювання на українській мові, як сиділи з ним в кафе і він розповідав, якою важкою працею досягаються результати в його виді спорту.

Розповідали всілякі байки з життя і жартували, в своїй музичній студії, Ольга Сумська та Віталій Борисюк. Це було дуже здорово і цікаво. А які життєрадісні і веселі Потап і Настя! Почуття гумору у них – головний фактор успіху.

Цікава була зустріч з російським актором і співаком Олексієм Маклаковим, яку організував Володимир Горянський в Будинку офіцерів. Всі артисти, журналісти, музиканти і спортсмени з радістю погоджувалися залишити свій зліпок руки в моїй колекції »- стверджує майстер по зліпкам Олександр Крамаренко.

Скільки коштує зліпок на замовлення можна можна дізнатись у нас на сайті Студії зліпків “Сократ”, на сторінці ЦІНИ.

«Навіть друзям я роблю зліпки не безкоштовно. Беру гроші виключно за матеріали »- сказав Олександр.

Олександр, єдиний хто робить зліпки рук в форматі 3D на підставці з підписом знаменитості і гравіювально написом, чия це рука, коли зроблений зліпок, і фотографіями в рамці, з текстом. Один готовий зліпок руки він дарує знаменитості або в особисту колекцію тим фірмам, з якими співпрацює, і які дають можливість цих зустрічей зі знаменитими людьми.

Тепер можна залишити свій слід у вигляді 3D-зліпка руки людині яка має на це бажання, навіть не будучи настільки відомим.

Мрія майстра – створення «Музею 3D-зліпків рук знаменитих людей України».

СТУДІЯ ЗЛІПКІВ "СОКРАТ" НА ТЕЛЕКАНАЛІ 2+2