3D зліпок живота вагітної - єдиний у своєму роді подарунок для майбутньої матері!

3D зліпки живота майбутньої мами стають одним з найбільш популярних трендів серед вагітних жінок. Ці тривимірні скульптури пропонують відмінний спосіб запам’ятати ваші форми під час вагітності, залишивши цю мить на багато років.

Ідеальний спосіб відзначити вагітність! Скористайтеся можливістю відзначити свою вагітність прекрасною скульптурою мистецтва. Зліпок живота – це весела, творча діяльність, безпечна і легка.

Оздоблення готового зліпку має нескінченні можливості. Базовий зліпок є звичайним білим і ви можете тоді вирішити, як його прикрасити унікальним виглядом. Ви можете доручити вашому художнику інтуїтивно розфарбувати його після того, як ви отримаєте його з майстерні. Варіанти нескінченні!

Покладіть готовий витвір мистецтва в дитячу кімнату або в інше місце, де ви хотіли б показати свій живіт, і завжди пам’ятайте гарну форму вашого тіла, коли ваша дитина ще зростала у вашому животі.


Що таке зліпок живота?

Зліпок живота вагітної (Belly Cast) – це тривимірна скульптура живота вагітної мами. Зліпок живота – прекрасна можливість зберегти спогади про час вагітності. Ці спогати стануть прекрасним нагадуванням про дивовижні дні, коли ваші діти виростуть. Ми оформлюємо зліпок в класичному білому кольорі, або в декільках кольорах на вибір, і далі за бажанням, ви можете віддати його художнику для оригінального неповторного розпису.

Скільки коштує виготовлення 3D зліпку живота вагітної

У нас ви можете замовити зліпок живота окремо чи зліпок живота та грудей разом!

Ціна на великий 3D зліпок живота вагітної коливається від 5000 до 9000 грн, в залежності від об’єму робіт та форми ( з бюстом чи без). Зв’яжіться з нами і ми узгодимо всі деталі. Майстер виїжджає за адресою замовника, чи ви можете зробити зліпок у нас в Студії “Сократ”, або фотостудії ( за бажанням).