ЗЛІПКИ РУК ЗАКОХАНИХ! СІМЕЙНІ ЗЛІПКИ!

Це самий унікальний подарунок, який Ви і Ваша друга половинка, можете самі собі подарувати на будь-який ювілей Вашої сімейного життя.

Любов – найзагадковіше і найчарівніше почуття, а весілля – один з найяскравіших днів нашого життя. Додайте в свою колекцію спогадів чудовий символ любві.

Зліпки рук молодят можна замовити за 1 – 2 тижні до весілля і вручити в урочистій обстановці в день весілля або зробити (форму, включивши процес в урочисту програму) в день весілля або замовити до будь-якого ювілею Вашого весілля .

Ви завжди будете захоплюватися і зберігати зліпки своїх рук як ексклюзивну сімейну реліквію. Зліпки рук закоханих, переплетені в обійми або точні скульптурні копії рук молодят у момент надягання обручки на безіменний палець нареченої.

Різноманітність композицій з будь-якими частинами тіла, на що тільки здатна Ваша фантазія в реальному 3-мірному вигляді з найдрібнішою деталізацією. Все залежить лише від Вашого бажання бути неповторними.

Ви отримаєте весільну композицію як ексклюзивний виріб в єдиному та неповторному вигляді, і зберігатимете його як фамільну реліквію. Це найунікальніший подарунок, який Ви та Ваша друга половинка, можете самі собі подарувати на будь-який ювілей Вашого сімейного життя.