Зліпки дитячих ручок і ніжок!

На вибір: 2D і 3D. З оформленням чи без оформлення.

Ручки і ніжки маленьких дітей завжди викликають почуття ніжності, трепету і турботи. Дуже приємно дивитися на них або тримати в руках ці мініатюрні витвори.

Деті ростуть, але дуже хочеться зберегти ці теплі почуття на довгий час. Ви назавжди збережете такі швидкоплинні миті в скульптурних копіях ручок і ніжок малишей.Слепкі в точності передадуть найдрібніші деталі ручок і ніжок малюка.

Зліпки можна оформити індивідуально і під будь-який інтер’єр, так що вони прекрасно впишуться в будь-якому куточку Вашого будинку.

Дитячі зліпки 2D

Дитячі зліпки 3D

Сімейні зліпки 3D та 2D

Дитячі зліпки Ви обов’язково збережіть на все життя, адже тільки вони мають особливу особисту цінність. Точно передати обсяги форм дитячих ручок і ніжок можуть тільки зліпки. Подивіться навколо себе і знайдіть хоч один особистий предмет з вашого дитинства.

Адже Вам дарують подарунки, і Ви любите дарувати подарунки. А чи довго вони зберігаються? Діти ростуть швидко і форми їх дитячих ніжок і ручок швидко змінюються.

Замовити зліпки ручок і ніжок малюків Київ просто: ви телефонуєте нам, і ми швидко і якісно зробимо Вам зліпки. Пройде час, Ваша дитина виросте і швидше за все стане знаменитим і видатною людиною, і ось тоді ці зліпки будуть безцінні.

Зліпок ручки і ніжки малюка на веселому тлі з фотографією і в красивій рамочці користується серед українців особливою популярністю. Дарувати подарунки це ціле мистецтво, а дарувати в абсолютно новому форматі – це справжня насолода! Відбиток ручки і ніжки в м.Києві та по області – найбільш затребувані подарунки від хрещених пап і мам.

Дитячі зліпки 2D і 3D на замовлення з виїздом майстра додому!

Ми готові зробити зліпки рук в будь-якому форматі і в будь-якому положенні згідно Ваших фантазій. Ви самі скульптор своїх ідей, а ми просто Вам допомагаємо втілити їх в реальність