Ціни на виготовлення зліпків!

Робимо кілька форм, не шкодуючи матеріалів!

Термін виготовлення зліпків 7-10 днів. Передоплата 70% від вартості товару, відразу після зняття форм. Колір зліпків, фон, фотошоп і оформлення обмовляється в процесі переговорів. Працюємо з тільки з безпечними професійними матеріалами.

Ми виготовляємо зліпки рук спортсменів, музикантів, артистів, поетів і письменників, журналістів, бізнесменів і політиків, інших видатних особистостей в будь-якому положенні. Ваші ідеї та наш професіоналізм здатні творити чудеса! Зліпки рук – це новий креативний подарунок на будь-яку подію: день Святого Валентина, 23 лютого, 8 березня, нареченим на весілля, шефу на день народження, хрещення дитини та інші свята і торжества. Індивідуальне оформлення і неповторність – основа кожної композиції.

Зліпки дитячих ручок і ніжок 2D і 3D

Унікальні зліпки зроблені професійним майстром, збережуть дорогоцінні моменти дитинства з точністю до найменшої деталі!

Зліпки рук закоханих!

Скульптурна копія відтворює найдрібніші особливості Ваших рук

Зліпки рук, підставки, приколи

Технологія зліпків дозволяє абсолютно точно передати кожен вигин, кожну лінію Вашої руки і долоні.

Сьогодні, завдяки передовим технологіям створення 3D зліпків частин людського тіла стало можливим реальна передача всіх найдрібніших індивідуальних деталей. Це не проста статуетка або картинка, а саме точна копія руки, і на енергетичному рівні зберігає пам’ять про щасливі миті вашого життя. Матеріали, використовувані для отримання форми руки, абсолютно нетоксичні і не тільки не дратують, а й живлять шкіру, так як зроблені з морських водоростей.

Зліпки тіла великих форм!

Всі матеріали безпечні для шкіри людини і використовуються в кіноіндустрії.

Мати в будинку власну скульптуру – BODYSCULPING – мода, що захлеснула Європу і Америку. Тепер це доступно і Вам! Це прекрасний подарунок собі самому і своїм коханим. Готова скульптура, з абсолютною точністю відобразила всі деталі Вашого тіла, може бути стилізована під срібло, бронзу, золото … Через багато років, Ви зможете з гордістю доторкнутися до знайомих рис свого тіла.