Технологія виготовлення та оформлення зліпків 2D і 3D

Якщо даний вид бізнесу ще не представлений у вашому місті, не пропустіть можливість стати першим

Бізнес на зліпках дуже цікавий і тільки розвивається в Україні. Наша технологія виготовлення зліпків досконала і перевірена на практиці.

Діти народжуються кожен день, весілля відбуваються щотижня – це основні замовники.

Зліпки ручок і ніжок – бізнес з великою рентабельністю.

"ХОБІ"

Містить повну інформацію, необхідну для успішного старту.

Курс з виготовлення зліпків з описом використаних матеріалів, місцем їх придбання в цифровому форматі. Навчальне відео про створення зліпків та 3D-композицій. Техніка виготовлення зліпків дитячих рук і ніжок, а також зліпків рук молодят.

Вартість- 1300 гривен.

"БІЗНЕС"

включає склад бізнес-пакету «Хобі», і додатково:

Digital формат записів з повним описом використовуваних матеріалів, місця їх придбання та інструкції з виготовлення дитячих зліпків та зліпків рук молодят. Інструкція з встановлення в рамки та підставки. Інструкція з фарбування та лакування виробів. Ціноутворення, маркетинг, фото та відео з процесу виготовлення зліпків. Безкоштовна консультація з будь-яких питань.

Вартість-2600 гривень.

"БІЗНЕС ПЛЮС"

включає склад пакету «Бізнес», і додатково:

Все перераховане вище, а також: DVD-диск з повним і детальним описом матеріалів місця їх придбання, інструкції з виготовлення дитячих зліпків і зліпків рук молодят, а також масок осіб, великих і складних форм всього тіла. Пробний набір матеріалів. Інструкція з встановлення в рамки та підставки. Інструкція з фарбування (у тому числі і рельєфного) та лакування виробів. Ціноутворення, перевірений маркетинг, фото та відео з процесу виготовлення зліпків, багато допоміжних потрібних посилань. Допомога у створенні власної рекламної сторінки в системі Google. Постійна безкоштовна консультація з будь-яких питань технології та маркетингу. Бізнес зліпки ручок та ніжок дітей це не набори для самостійного виготовлення зліпків, доведеться вчитися. Розміщення на сторінці “Партнери” нашого робочого сайту посилання на Вашу сторінку.

Вартість- 3150 гривень.

"БІЗНЕС ПЛЮС ЕКСКЛЮЗИВ"

Майстер-класи зі скульптором у студії зліпків "Сократ + сертифікат"

Майстер класи зі скульптором із приїздом до нас до Києва на 1 день за попереднім записом (ціна для сім’ї чи партнерів до 3-х осіб). Майстер-класи проводяться індивідуально. Попередній запис за телефонами:

(067) 947-56-90
(050) 886-78-26

Всі перелічені варіанти плюс майстер-клас з виготовлення зліпків Ваших рук або зліпок обличчя (ще сирі зліпки Ви забираєте з собою). Майстер-техніка виготовлення дитячих зліпків та робота з багаторазовими відбитковими матеріалами. Реальне навчання з рекламою в інтернеті (наш комп’ютер).

DVD-диск з повним і детальним описом матеріалів місця їх придбання, інструкції з виготовлення дитячих зліпків і зліпків рук молодят, а також масок осіб, великих і складних форм всього тіла. Інструкція з встановлення в рамки та підставки. Інструкція з фарбування (у тому числі і рельєфного) та лакування виробів. Більш детальне обговорення всіх питань щодо сліпочного бізнесу. Ціноутворення, перевірений маркетинг, фото та відео з процесу виготовлення зліпків, багато допоміжних потрібних посилань. Допомога у створенні власного сайту. Безкоштовна консультація з будь-яких питань маркетингу та технології виробництва зліпків. Розміщення на сторінці “Партнери” нашого сайту з посиланням на Ваш сайт.

Діє система знижок для багатодітних та неповних сімей, інвалідів, пенсіонерів, студентів та інших незахищених верств населення. Телефонуйте або пишіть. Домовимося.

Вартість- 4000 гривень.