Набори для зліпків купити онлайн в інтернет-магазині "Зліпок"

Набір для зліпків ручок та ніжок

До нас надходять численні запити про можливості купити набори для зліпків ручок і ніжок дитини. Дійсно в інтернет-магазинах України набори для зліпків представлені широко по низькій ціні. Однак правдиву інформацію про них знайти складно. Купити набір матеріалів для зліпків пропонують десятки сайтів. Всі вони розповідають про простоті й ефективності в роботі з зліпочними матеріалами і навіть стверджують, що з їх наборами може впоратися будь-яка людина. Звичайно ж, це просто рекламні трюки. Набори для зліпків не є виробом, а звичайними альгінатом і гіпсом. І продавці ніколи не приїдуть до вас, щоб зробити зліпки зі своїх наборів. Тому зліпки можуть не вийти навіть якщо ви все будете робити згідно з інструкцією. Потрібен достатній досвід, безліч проб, часу і матеріалів.

Зліпки дитячих ручок і ніжок 2D і 3D

Унікальні зліпки зроблені професійним майстром, збережуть дорогоцінні моменти дитинства з точністю до найменшої деталі!

Набори для зліпків (матеріали) ви можете купити також в інтернет-магазинах дитячих іграшок, але навіть продавці реально не зможуть вам показати якісні готові роботи, і довести, що зліпки з цих наборів дійсно можна зробити.

Продавцям потрібні ваші гроші, тому будуть брехати, що матеріали перевірені на практиці і згідно з інструкцією прості у використанні. Але зробити зліпки самостійно і при вас ніхто з продавців вам не наважитися. Тому всі позитивні відгуки та рекомендації продавців не що інше, як безпідставні слова. Купуючи набори для самостійного виготовлення зліпків, ви купуєте кота в мішку. І не дивно те, що покупець часто вибирає те, що дешевше. Адже готові зліпки від професіоналів з гарантією якості коштують дорожче. Ті хто спробував зробити зліпки самостійно – знають чому. Продавати набори простіше ніж робити якісні зліпки з відтворенням найменших ліній шкіри малюка чи дорослої людини. І ще … Кількість матеріалів в цих наборах взагалі недостатньо для якісного виконання зліпка.

Увага: Будь-які набори не вигідні, не тільки тому, що ви багато разів переплачуєте за товар, а тим, що вам ніхто не може гарантувати, що зліпок взагалі вийти. Купивши набір, ви зіткнетеся з масою тих проблем, про які не пишуть виробники цих наборів і їх продавці, які не мали справу з подібною роботою. Будьте уважні.

Шукайте майстрів в своєму місті, телефонуйте нам, щоб дізнатися їх телефони або приїжджайте до Києва. Наші майстри готові зробити вам зліпки будь-якого формату як готовий ексклюзивний подарунок на будь-який ювілей.

ЗЛІПКИ, ВИКОНАНІ МАЙСТРОМ СТУДІЇ ЗЛІПКІВ "СОКРАТ"

НАБОРИ ДЛЯ ЗЛІПКІВ - РЕЗУЛЬТАТ