ПИТАННЯ, ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ ЦІКАВЛЯТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Зліпок – це мить в житті, яка ніколи не повториться, але … в зліпку ти будеш жити, і дихати вічно …

Зліпок – це копія, точне відтворення чого-небудь і виконане литтям з матеріалу, який твердішає. Відлита фігура, зазвичай з гіпсу або іншого недорогого матеріалу – з будь-якого твору скульптури, прикладного мистецтва або прямо з частини тіла. Гіпсовий зліпок з особи у вигляді маски в форматі 3D. Зазвичай відливається з гіпсу в формі, знятої з оригіналу.
Відбиток – відбиток чогось, що отримується натисканням на будь-якому м’якому, в’язкому матеріалі і подальшим отвердінням.

Ви цінуєте свої гроші, і не хочете зайвих витрат.

Тоді для вас буде корисно дізнатися, на чому і як можна заощадити без втрати якості. У Києві працює велика кількість хороших фахівців з продажу дешевих «наборів для зліпків», що б ви могли самостійно зробити зліпки. Ще є люди надають послуги з виготовлення якісних 3D-зліпків.

Вибираючи кому довірити створення скульптурної композиції 3D-зліпків, пам’ятайте, що якісна робота фахівця професіонала не може коштувати дешево.
Нашим головним відмінністю є висока якість зліпків за оптимальною ціною. Ми максимально спростили і округлили ціни для Вашої зручності. Ми не просто робимо зліпки, ми дбаємо про те, щоб наша робота радувала вас і ваших нащадків все життя.

Не шукайте дешевих наборів, ви гідні високої якості послуг і ми здатні їх надати за розумною ціною.
Телефонуйте прямо зараз і ви залишитеся задоволені!

Сайт: slepok.com т. (067) 947-56-90 або (050) 886-78-26