Авторська студія зліпків «Сократ»

Студія зліпків «Сократ» була заснована в травні 2009 року, економістом і майстром по зліпкам Олександром Крамаренко. Наша репутація, як професіоналів, підтверджена великою кількістю професіонально виготовлених зліпків, з якістю яких ви можете ознайомитися в кожному розділі зліпків.

Наша студія спеціалізується на створенні зліпків 2D і зліпків 3D для всієї родини. Ми створюємо якісні відбитки різних частин тіла, які відтворюють найменші деталі, такі як зморшки або складки шкіри на руках, стопах, і інших частинах тіла. В нашій студії ви можете замовити виготовлення як персональних зліпків, так і замовити послуги майстра по зліпкам на виїзд, в разі якщо ви хочете подарувати зліпки близьким людям в особливі моменти життя, такі як весілля, заручини, хрещення, річниця і інші свята.

Чому вам слід замовити зліпки дитячих ручок і ніжок у нас?

Більше 1000 виконаних замовлень!


1. Більше 1000 ВИКОНАНИХ ЗАМОВЛЕНЬ зліпків РУЧОК І НІЖОК. Половина з них – прохання клієнтів виконати замовлення після невдалого досвіду з готовими наборами для виготовлення зліпків або звернення в інші компаніі.

2. ПОНАД 200 ЗЛІПКІВ РУК ЗАКОХАНИХ МОЛОДЯТ. Подивіться приклади робіт і приєднуйтесь до доброї традиції наших клієнтів дарувати молодятам сертифікати на виготовлення зліпків.

3. НАМ ДОВІРЯЮТ ВЕЛИКІ РАДІОСТАНЦІЇ. Ми успішно співпрацюємо з радіокомпанією “Русское радио” в Києві, виконуючи замовлення по виготовленню зліпків рук знаменитих людей для їх галереї слепков.

4. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ. Кожен зліпок ми відливаємо і обробляємо за спеціальною технологіі

5. ЯКІСТЬ ВІДТВОРЕННЯ КОЖНИХ ЛІНІЙ ШКІРИ. Порівняйте приклади наших зліпків дитячих ручок і ніжок з тим, що пропонують інші компаніі.

5. ТЕЛЕФОНУЙТЕ. І ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

МУЗЕЙ 3D-ЗЛІПКІВ РУК ЗНАМЕНИТИХ ЛЮДЕЙ УКРАЇНИ

Майстер по 3D-зліпкам, київської студії зліпків «Сократ», Олександр Крамаренко з грудня 2011 року створює власну колекцію з зліпків рук знаменитих людей в форматі 3D (повний обсяг). За цей час він створив чимало композицій, які знаходяться в різних приватних музеях і приватних колекціях знаменитих людей. Головний проект Олександра це створення «Музею 3D-зліпків рук знаменитих людей України». Це не просто відбитки долонь різних людей. В його колекції кілька десятків 3D-зліпків, на яких видно всі найдрібніші лінії, включаючи папілярні візерунки шкіри, і ця колекція постійно поповнюється.